欢迎到 在水一方 - 海外华人交友婚恋网!

 
Blogs :: 148063 Posts
 

Opolskie, Nieruchomości Na Sprzedaż

  Messages & Comments  

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości A.Z.GWARANCJA pośredniczy w sprzedaży, kupnie, wynajmu, najmu nieruchomości w Opolu i woj. Firma „A.Z. GWARANCJA" pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego thirteen również w Opolu. W firmie pracuje 12 osobowy zespół składający się z licencjonowanych pośredników, agentów, doradcy kredytowego, menadżera ds. kampanii reklamowych, grafika i informatyka.Biuro Nieruchomości „A.Z.GWARANCJA" działając na rynku dziesięć lat, oferuje oprócz kompleksowych usług związanych z wyżej wymienioną działalnością swoje doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność jak i wysoką kulturę obsługi klienta zgodnie z etyką i standardami zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Nieruchomości Opole ( https://www.azg.net.pl ) i Opolskie. Mieszkania, domy, działki, lokale w Opolu i woj. Opolskim. Codziennie nowe oferty nieruchomości. W pobliżu sklepy, przystanki MZK, szkoły i uczelnie. Czas przekazania do uzgodnienia. Możliwość zamiany na dom w pobliżu Opola albo three pokojowe mieszkanie w Opolu, na parterze lub 1 piętrze. Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości na korzystnych warunkach.

Jeszcze 1 miesiąc temu miałem styczność z Prosales. Tragedia. Zero szacunku dla klienta, zero profesjonalizmu. Chciałem przez nich sprzedać dwa mieszkania łącznej wartości około 500 tys zł i zaproponowałem odkupienie (po sprzedaży) za ich pośrednictwem jedno duże mieszkanie wartości do 500 tys zł czyli suma transakcji opiewała by na 1 milion. Totalna olewka.

Miałem trochę kłopotów z poprzednimi właścicielami, ale dzięki p. Laskowskiemu wszystko zakończyło się pozytywnie. Pomoc przy znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. pokoje 3, piętro: 3, dom, rok budowy 1993, ogrzewanie centralne, do remontu... pokoje 2, piętro: four, apartamentowiec, ogrzewanie centralne, do remontu... Na sprzedaż dom wolnostojący Opole. Czarnowąsy Cena 259 000 zł SIDE Nieruchomości oferuje Państwu dom powierzchni 140 m 2 przeznaczony do...

Lokalizacja: Płock, ul. Górna, południowa część osiedla Wyszogrodzka; obok właśnie zrealizowanej inwestycji. Osiedle składa się z kameralnych budynków jednoklatkowych czterokondygnacyjnych po 16 mieszkań każdy. Pomoc przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Dom Opole. Wróblin Sprzedaż, parterowy, powierzchnia użytkowa ( http://Www.examandinterviewtips.com/search?q=powierzchnia%20u%C5%BCytkowa ) okay. 100 m2, 5 pokoi, kuchnia, przedpokój, na działce powierzchni 13,22 ara...

  • 十月 12 2017 在 19:32
     

新的博客

Hot Searches

  Search Term  
Search text...   search  
www.Ps.ops.go.th   Search text..  
Search text.   emporea  
www.youtube.com   www.texmetals.com  
Search+text.   Search+text..